Маячок – комфортна і безпечна база стоянки в будь-яку пору року!

Розкішно відпочивали на яхті протягом літнього сезону і насолоджувались приємними емоціями – подаруйте плавзасобу підйом на зимову стоянку і комфортний відпочинок до наступного сезону на наших нових майданчиках!

В будь-який зручний для Вас день команда фахівців яхт-клубу за допомогою суднопідйомного крану європейського зразку «WISE» забезпечить підйом з води і розміщення плавзасобів на майданчиках для зимового відстою суден

Зв’язатись з нами: тел. +380506579425, +380503875810 (Капітан Яхт-клубу)

 

Лише 15 хвилин від центра Києва і ви в одному з найкращих місць України, де вдало поєднані унікальний природний ландшафт та комфортна стоянка яхт і катерів в будь-яку пору року. Сучасна Марина в затишному куточку живої природи задовольнить найвибагливіші вимоги власників плавзасобів. Глибини в акваторії дозволяють приймати судна з осадкою 2,5 метрів.

До послуг гостей:

Яхт-клуб «Маячок», має в своєму розпорядженні сучасну базу європейського рівня, що дозволяє запропонувати власникам яхт катерів і гідроциклів повний комплекс послуг стоянки і обслуговування водної техніки як в навігаційний та і в міжнавігаційний періоди.

Власний суднопідйомний кран європейського зразку «WISE» забезпечує швидкий і безпечний підйом та спуск плавзасобів без обов’язкової участі власника, або екіпажу.

Ну а доки клієнти яхт-клубу і гості насолоджуються красою золотої осінньої пори, нагадуємо, що не за горами зима і кваліфікована підготовка яхти до міжнавігаційного періоду є запорукою комфортного літнього відпочинку в наступному сезоні.

Міжнавігаційний сезон

Зимове зберігання яхт і катерів здійснюється на відкритому майданчику і в ангарах (елінгах). Також можливий відстій суден в зимовий період і на воді (в акваторії) для теплоходів, плавдач та інших суден з металевим корпусом.

Професійна команда яхт-клубу протягом 30 хвилин в будь-який зручний для судновласника день здійснить підйом з води (плавзасоби довжиною до 23 метрів, шириною до 6 метрів, вагою до 55 тон.), на спеціально обладнаний майданчик для відстою, на зимову стоянку, або для тимчасового обслуговування чи ремонтних робіт. Під час підйому чи спуску яхти, екіпажу судна не обов’язково бути присутніми, достатньо надати свої рекомендації фахівцям з багаторічним досвідом з підйому і спуску яхт щодо особливостей судна. За бажанням, представники судновласника можуть насолоджуватись злагодженою працею досвідчених фахівців та спеціалізованого суднопідіймача.

Зимове зберігання на майданчику при необхідності передбачає можливість підключення до берегової електромережі. Вартість спожитої протягом стоянки електроенергії включається у вартість стоянки. У разі, якщо плавзасіб споживає електроенергію з електричних мереж потужністю 380 Вт, оплата за спожиту електроенергію здійснюється замовником додатково на підставі показників лічильника.

Для здійснення оперативного ремонту, огляду або підготовки до зміни сезону плавзасобів є спеціально відведений майданчик, а позаплановий підйом і спуск суднопідіймачем для ремонтних робіт здійснюється із знижкою для клієнтів яхт-клубу. 

На території Марини є власна автомобільна, безкоштовна стоянка для судновласників та їх гостей і екіпажу. Стоянка обладнана камерами спостереження. Весь комплекс знаходиться під охороною. Також є місця для безкоштовного зберігання кіль блоків та причепів для плавзасобів клієнтів яхт-клубу.

В навігаційний сезон всі плавзасоби розміщуються лагом (бортом) на 4 причальних лініях, на яких понтони різної довжини і висоти дають можливість обрати ідеальне місце для стоянки судна з урахуванням довжини і висоти борту. Питна вода безкоштовно подається на всі плавзасоби із власної артезіанської скважини, в будь-якій кількості без лічильників, постачання електроенергіі (220) також входить у вартість стоянки. В разі потреби можливе підключення до 380 Вт. Якщо плавзасіб споживає електроенергію з електричних мереж потужністю 380 Вт, оплата за спожиту електроенергію здійснюється замовником додатково на підставі показників лічильника. Всі понтони обладнані колонками для персонального підключення електро та водопостачання., Конструкція причальних споруд і швартові пристрої в затоці влаштована таким чином, що дозволяють клієнтам не помічати коливань рівня води. Причальні споруди обладнані освітленням.

Прекрасний модний ресторан, пляж, гостьовий причал, комфортні і надійні причальні споруди, місця для проведення приватних заходів і переговорів, футбольне поле і багато інших послуг.

Вигідне розташування дозволяє судноводіям уникнути проходження мостів, а найкращі місця для рибалки і відпочинку на воді – острови Великий і Ольгинський знаходяться всього в 15 хвилинах ходу від Марини, що істотно економить час і паливо. Місце відмінно підійде для родинного відпочинку, тут тихо і комфортно. Кожен відпочивальник зможе насолодитися красою природи, чистим повітрям і живописними видами, а дитячий майданчик і батут поблизу ресторану порадують найменших відпочивальників.

Яхт-клуб «Маячок» має в своєму розпорядженні весь необхідний для незабутнього відпочинку від міської метушні літом і зимою: чисте повітря і доглянута територія, чарівна природа у поєднанні з продуманою інфраструктурою, доброзичлива атмосфера і першокласний сервіс.

 

Контакти: База стоянки маломірного флоту «Яхт-клуб Зелений Порт» ТОВ «РОЦ «Зелений Порт»

03131, м. Київ, вул. Лютнева, 58а (Жуків острів)

тел.: +380506579425 (Заступник Директора ТОВ «РОЦ «Зелений Порт»)

тел.: +380503875810 (Капітан Яхт-клубу)