Івент-хол

Mayachok Event Hall — сучасний, стильний простір для проведення подій різного масштабу та формату.

Три просторі зали всередині інвент-холу, велика зелена галявина та паркова зона навколо здатні розмістити до 1500 гостей.

Для комфортного проведення заходів маємо велику територію, ресторан з європейською та українською кухнею, кейтерінг на будь-який смак, альтанки на понтони на воді, зону для вогнищ та барбекю, зони дитячого відпочинку (на вулиці та у приміщенні ресторану), причал для яхт, власний теплохід «Вікторія» що курсує у теплу пору року.

У приміщенні івент холлу — просторе красиве фойє з лаундж зоною, два великих гардероби та додаткове технічне обладнання.

А також досвідчені координатори, які не тільки люблять свою справу, а й здатні передбачити ваші побажання ще до того як ви встигните їх озвучити.

Ми вміємо створити правильну атмосферу для незабутнього свята!

Концертна зала 

Наша найбільша зала 600 кв. м. Стильний простір з власним Led — екраном 6 х 3.5 м,  1536 на 896 точок ,  стеля у формі хвилі, підсвітка якої програмується та світить в такт з музикою, високі панорамні вікна відкриваються і продовжують зал на зелену галявину розміром 1000 кв.м.

Банкет — 400 чоловік;
Фуршет — 600 чоловік;
Партерна посадка — 600 чоловік.

Вітражна зала

Красива зала з високими вікнами, купольною стелею,  цікавим рішенням освітлення, баром, балконом та лаундж зонами і виходом на набережну Дніпра.

Розмір зали 450 кв.м.
Банкет — 200 чоловік;
Фуршет — 400 чоловік;
Партерна посадка — 300 чоловік.

Біла зала

На другому поверсі Івент-холлу — ніжний та стильній простір у світлих кольорах з танцювальним паркетом, до якого ведуть білі сходи.

Розмір — 300 кв.м.
Банкет —  100 чоловік;
Фуршет — 200 чоловік;
Партерна посадка — до 200 чоловік

Також у нас ви можете замовити: 

  • технічне забезпечення;
  • декор;
  • трансфер;
  • проведення комплексних обідів, кава-брейків, вечерь.

Будемо раді відповісти на усі додадкові питання за телефоном +38 050 462 39 28

Концертна зала

Вітражна зала

Біла зала