Відвідайте банний комплекс Маячок з сім’єю або друзями і забудьте про повсякденні проблеми, відновіть свої сили та гарний настрій.

Серцем лазні є піч на дровах, за допомогою якої в парній утримується температура в межах 60-80 ° C. Крапельки води на гарячому камінні парної забезпечують ідеальну гармонію тепла і вологості. Занадто дрібні парові крапельки роблять подих легким і приємним, знищують бактерії, знімають втому і нервову напругу.

Провівши кілька годин під м’якою парою, ви зможете насолодитися приємним масажем дубово-березових віників, після чого можна пірнути в холодний басейн, що повністю позбавить вас від напруги і стресу, а оздоровча рослинна купіль зробить ваш загальнозміцнюючий відпочинок повноцінним.

Виходячи з парної, ви будете відродженими не тільки тілом, а й душею, і відчуєте себе як мінімум на 10 років молодше. Про це говорить також і старовинна приказка: “У лазні помився, заново народився”.

Для того щоб зробити ваш день в ідеальним, ви можете після парної взяти перерву в кімнаті відпочинку і спробувати чай з самовара з ароматним медом.

Забронювати можна за тел. 097 795-25-01

ПЕРШИЙ ЕТАП

До ваших послуг роздягальня, де надані комплекти халат, рушник, простирадло бабовняне, одноразові шапочка та  банні капці.
Ми створюємо атмосферу щасливого відпочинку!

 ДРУГИЙ ЕТАП

Кімната відпочинку.
Вас чекає самовар із натуральним трав’яним чаєм, мед, варення, бублики.

ТРЕТІЙ ЕТАП

Перший захід в парну кімнату.
М’який прогрів. Ароматерапія в парній з використанням запашних трав, ефірних масел.
Другий захід в парну кімнату.
Прогрів ніг у парній , де банщик за допомогою дубових віників прогріває ноги.
Третій захід в парну кімнату.
Індивідуальний віничний масаж на банній полиці із чергуванням дубових та березових віників.

ЧЕТВЕРТИЙ ЕТАП

Контрастні холодно-гарячі водні та повітряні процедури:
басейн;
душова-водоспад;
пірнання в Дніпро.

П’ЯТИЙ ЕТАП

Гарячий мильно-березовий обмив. Банщик з використанням березового віника чи банної рукавички проводить глибоке очищення шкіри.
Медово-сольове скрабування. Мед знімає втому, сіль стимулює потовиділення, фруктові кислоти жовтого цитрусу руйнують сальні пробки та частки бруду, що засіли далеко в порах.

ШОСТИЙ ЕТАП

Завершення програми: занурення в гарячу трав’яну купіль, яка стане яскравим завершальним акордом тригодинного сеансу і надасть шкірі оксамитового відтінку та подарує ні з чим незрівнянну легкість і оновлення.