Новорічні корпоративні свята

Новорічні свята наближаються, тому запрошуємо разом з нами, відсвяткувати закінчення цього дивовижного року. Mayachok ідеально підходить для зимового корпоративу, бо саме тут природа створює необхідний настрій, а про все інше, що необхідно для свята ми подбаємо. 

На території є двоповерховий ресторан, в якому зручно святкувати невеликий корпоратив на 50 осіб.

Також, ви можете обрати один із трьох залів Mayachok Event Hall :

Біла зала, в тон зимі — світла та затишна, вміщає до 150 осіб на банкет. Особливого шарму їй додає танцювальний паркет для запальних танців з колегами.

Вітражна зала з великими панорамними вікнами та лаунж- зонами на другому ярусі, зачарує з першого погляду та зробить ваше свято справжньою казкою. Площа дозволяє вмістити 200 осіб на банкеті і 400 у форматі фуршету. 

Концертний зал – дивовижний по масштабу і оформленню, розрахований на 450 осіб для банкету. До святкування Нового року у цьому залі ми ставимо ялинку висотою 6 метрів, прикраси якої можна підсвічувати різними кольорами у тон вашого фотмату святкування.

Страви для банкетів та фуршетів ви зможете обрати з нашого меню, яке включає більш ніж 300 позицій української, європейської кухні та спеціальні страви.  Наші координатори подбають, щоб ви не переймалися деталями та просто насолоджувались святом. Вам залишилось лише обрати дату та час  і забронювати залу для свого новорічного корпоративу в Mayachok.

Бронювання вільної дати: +38 050 462 39 28